Chale Chacara Ademar Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Ποδηλασία Πεζοπορία |
| Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικό κλαμπ Παιδική χαρά | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Chale Chacara Ademar Βίλα Caraguatatuba με 1 υπνοδωμάτιο, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Παραλία Cocanha, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα με 1 μπάνιο απέχει 3 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως Praia do Capricornio.
Οι επισκέπτες της σαλέ μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Quiosque Mar Ativo που σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόλις 200 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- 24ωρη ασφάλεια
- Καφετέρια
Γεύματα και ποτά
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ποδηλασία
- Υπαίθριο μπάνιο
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Έπιπλα κήπου
- LCD TV
- Παιδική χαρά
- Παιδικό κλαμπ
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Chale Chacara Ademar Βίλα;
Οι πελάτες της η Chale Chacara Ademar Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Chale Chacara Ademar Βίλα;
Η Chale Chacara Ademar Βίλα απέχει 105 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Η Chale Chacara Ademar Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Chale Chacara Ademar Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα;
Οι πελάτες της η βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.